akcesoria do montażu i przedł. słupa / zawiasy

Oferujemy akcesoria do montażu i przedłużania słupów ogrodzeniowych, a także zawiasy i wózki bramowe. Wiele naszych produktów zostało wykonanych w oparciu o autorskie rozwiązania.

Duży wybór rodzajów podstaw słupa umożliwia dostosowanie ich do wszystkich systemów montażu ogrodzeń panelowych oraz indywidualnych wymagań naszych klientów.

Akcesoria z tej kategorii zapewniają łatwy montaż słupów ogrodzeniowych (okrągłych, kwadratowych i prostokątnych) do betonowego podłoża. Umożliwiają również łączenie słupów oraz ich przedłużanie, a także podwyższanie już istniejących ogrodzeń. Ofertę uzupełniają zawiasy do bram i furtek oraz wózki do bram przesuwnych.

Wszystkie akcesoria zostały stworzone z surowców spełniających najwyższe wymagania pod względem jakości i przeszły wymagające testy mechaniczne, również w komorze solnej.

Ponadto ze szczególną precyzją dopracowaliśmy rozmiary poszczególnych typów elementów, co ma olbrzymi wpływ na dokładność i solidność wykonanych połączeń.
pobierz katalog szczegółowypobierz cały katalog

Akcesoria z tej kategorii stworzyliśmy, aby umożliwić łatwy, szybki i trwały montaż lub przebudowę różnego rodzaju ogrodzeń metalowych stosowanych: w obiektach użyteczności publicznej, wojskowych, przemysłowych, sportowych, elektrowniach, rafineriach, stacjach energetycznych, centrach logistycznych czy na lotniskach i kolei. Idealnie nadają się również do montażu ogrodzeń na osiedlach domów wielorodzinnych i posesjach prywatnych czy wytyczających granice państw.

W ofercie znajdują się m.in.:
  • podstawy proste i kątowe do słupów o wymiarach 40 x 60 cm, 60 x 40 cm, w tym podstawy regulowane i wbijane,
  • przedłużki proste i kątowe o profilu 55 x 35 cm wykorzystywane do słupów 40 x 60 cm,
  • wzmocnienie o profilu 55 x 35 cm do słupów 40 x 60 cm,
  • mocowanie słupa doczołowe,
  • stopa do słupa bramy,
  • zawiasy regulowane,
  • gniazdo najazdowe, rolka najazdu i wózek nośny wahliwy z regulacją.

Skontaktuj się z nami.
telefon

Potrzebujesz większej ilości elementów lub akcesoriów nietypowych?
Postaramy się zaproponować takie rozwiązania, które spełnią Twoje indywidualne wymagania.