Akcesoria do ogrodzenia panelowego

Akcesoria do ogrodzeń panelowych
Głównym atutem ogrodzeń panelowych jest prosty i szybki montaż gotowych modułów przy pomocy idealnie dopasowanych do siebie elementów. W odpowiedzi na takie potrzeby zapewniamy olbrzymi wybór: dystansów tzw. książeczek dopasowanych do wszystkich dostępnych na rynku paneli (2D , 3D, U-mata), a także śrub, podkładek i nakrętek ocynkowanych i ze stali nierdzewnej. Ofertę dopełniają obejmy dostępne w różnych rozmiarach, dostosowane do średnic słupów. Wiele z nich powstało w oparciu o nasze autorskie pomysły.

Elementy do ogrodzeń panelowych umożliwiają szybkie i łatwe łączenie: krat zgrzewanych panelowych, paneli ogrodzeniowych (ocynkowanych, ocynkowanych ogniowo, lakierowanych proszkowo), a także montaż paneli do słupów ogrodzeniowych (okrągłych, kwadratowych, prostokątnych), furtek oraz bram. W razie potrzeby możemy dodatkowo dostosować je do indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

Wszystkie produkty zostały stworzone z surowców spełniających najwyższe wymagania pod względem jakości i przeszły wymagające testy mechaniczne, również w komorze solnej. Szczególnie zadbaliśmy o precyzję wykonania poszczególnych elementów, co ma olbrzymi wpływ na dokładność i solidność wykonanych połączeń. Zapewniamy także pełną gamę kolorów według palety RAL.
akcesoria do paneli ogrodzeniowych


pobierz katalog szczegółowy
akcesoria do paneli ogrodzeniowych


pobierz cały katalog

Akcesoria z tej kategorii stworzyliśmy, aby umożliwić łatwy, szybki i trwały montaż ogrodzeń panelowych stosowanych: w obiektach użyteczności publicznej, wojskowych, przemysłowych, sportowych, elektrowniach, rafineriach, stacjach energetycznych, centrach logistycznych czy na lotniskach i kolei. Idealnie nadają się również do montażu ogrodzeń na osiedlach domów wielorodzinnych i posesjach prywatnych.


W ofercie znajdują się akcesoria do ogrodzeń panelowych, m.in.:
 • obejmy panelowe 40 x 60 cm i 60 x 40 cm – pośrednie, końcowe, narożne,
 • obejmy doczołowe na nitonakrętkę,
 • obejmy strzemienne,
 • klamra L-43,
 • łączniki łukowe,
 • łącznik paneli typ W1,
 • mocowanie typ L, AVO-CLIP,
 • zawijka ½,
 • złączki mostkowe,
 • bezpieczne kleszcze do nylofor 3D,
 • nakrętki zrywalne,
 • śruby hakowe M8 x 80.

Skontaktuj się z nami.
telefon

Potrzebujesz większej ilości elementów lub akcesoriów nietypowych?
Postaramy się zaproponować takie rozwiązania, które spełnią Twoje indywidualne wymagania.


Wytrzymałe akcesoria do ogrodzenia panelowego

Dodatkowe wyposażenie ogrodzeń wykonanych z paneli musi wykazywać się równie dobrą trwałością, co ogrodzenie. W przeciwnym wypadku nie będzie na tyle stabilne, bezpieczne, ale też odporne na uszkodzenia. Oprócz tego może się obniżyć bezpieczeństwo całej instalacji. Dlatego obejmy panelowe oraz pozostałe dostępne u nas produkty tworzymy wyłącznie z najbardziej wytrzymałych materiałów dostępnych na rynku. Dzięki temu ich obsługa nie przysparza żadnych problemów, a same akcesoria nadają się do wieloletniej eksploatacji. Część produktów posiada nawet specjalne, wzmocnione konstrukcje. To gwarancja niezawodności i długiej żywotności.

Nietypowe akcesoria do paneli ogrodzeniowych

Panele przy montażu wymagają specjalnych mocowań, niestandardowych rozmiarów obejm zaciskowych albo unikatowych klamer. Trudno dostać tego typu elementy w zwyczajnych sklepach. Wiele produktów w naszym asortymencie pochodzi z własnej produkcji, przez co jesteśmy w stanie wprowadzać na bieżąco wiele poprawek oraz zmian. Akcesoria do paneli ogrodzeniowych mogą przybrać dowolne wymiary czy kształty. Przykładamy uwagę także do estetyki wykonania – elementy powinny stanowić ozdobę ogrodzenia. Wystarczy skontaktować się z nami w tej sprawie. Zaproponujemy najlepsze rozwiązanie techniczne i cenowe.

Korzystny zakup akcesoriów do montażu paneli ogrodzeniowych

Utrzymanie ogrodzenia w doskonałym stanie nie musi wiązać się z ogromnymi wydatkami. Jako profesjonaliści oraz liderzy na rynku oferujemy akcesoria do ogrodzenia panelowego w atrakcyjnie niskich cenach jednostkowych. W związku z częstymi zakupami, czujemy się zobowiązani wobec naszych stałych klientów. Oferujemy im zatem wysokie, kilkudziesięcioprocentowe rabaty na wszystkie produkty. Aby dowiedzieć się więcej o akcesoriach do montażu paneli ogrodzeniowych, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością doradzimy wybór produktów, a także odpowiemy na wszystkie twoje pytania dotyczące asortymentu.