Zaślepki i kapturki, książeczki, maskownice do słupków ogrodzenionych

Kapturki, zaślepki, książeczki, maskownice i taśmy ogrodzeniowe to drobne, ale niezwykle przydatne akcesoria, bez których ciężko byłoby stworzyć trwałe i estetyczne ogrodzenie. Szeroka oferta z tego zakresu umożliwia dobór odpowiedniego elementu do każdego rodzaju ogrodzenia siatkowego, panelowego, gabionowego, kutego czy przestawnego. W razie potrzeby możemy dostosować je do indywidualnych wymagań naszych klientów. Proponowane akcesoria umożliwiają maskowanie elementów montażowych słupów ogrodzeniowych i bramowych, furtek, bram, przęseł ogrodzeniowych, zapewniają także łatwy montaż paneli ogrodzeniowych w komplecie z obejmami.

Wszystkie elementy zostały stworzone z surowców spełniających najwyższe wymagania pod względem jakości, są odporne na promieniowanie UV i przeszły wymagające testy mechaniczne. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką estetykę efektu końcowego.

W ofercie znajdują się m.in.:
  • zaślepki kwadratowe, prostokątne i okrągłe,
  • kapturki kwadratowe i okrągłe,
  • maskownice śrub,
  • listwy transportowe słupków,
  • książeczki,
  • taśmy ogrodzeniowe,
  • profile zaczepu taśmy ogrodzeniowej.pobierz katalog szczegółowypobierz cały katalog

Akcesoria z tej kategorii stworzyliśmy, aby umożliwić łatwy montaż paneli ogrodzeniowych i estetyczne wykończenie różnego rodzaju ogrodzeń stosowanych: w obiektach użyteczności publicznej, wojskowych, przemysłowych, sportowych, elektrowniach, rafineriach, stacjach energetycznych, centrach logistycznych czy na lotniskach i kolei. Idealnie nadają się również do ogrodzeń na osiedlach domów wielorodzinnych i posesjach prywatnych czy wytyczających granice państw.

Skontaktuj się z nami.
telefon

Potrzebujesz większej ilości elementów lub akcesoriów nietypowych?
Postaramy się zaproponować takie rozwiązania, które spełnią Twoje indywidualne wymagania.

Kapturki, profile zaczepu, zaślepki do słupków ogrodzeniowych oraz wiele innych

Nasz asortyment składa się z kilkanastu produktów o różnych wymiarach i sposobie wykonania. Wszystkie stanowią niezbędny element wyposażenia słupków ogrodzeniowych, który ułatwi postawienie wytrzymałej oraz stabilnej konstrukcji. To bardzo mocne akcesoria tworzone z wysokiej jakości materiałów. Cechują się odpornością na korozję, niewrażliwością na czynniki zewnętrzne (zwłaszcza pogodowe) lub urazy mechaniczne. W ten sposób możemy zagwarantować, że akcesoria do słupków ogrodzeniowych poradzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach środowiskowych. Oprócz tego zapewniają przy tym długotrwałą żywotność.

Niestandardowe akcesoria do słupków ogrodzeniowych

Oferujemy w katalogu przydatne produkty, które sprawdzają się w większości przypadków. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby zaślepki do słupków ogrodzeniowych przybrały niestandardowy kształt, a kapturki niecodzienne rozmiary. Potrafimy dostosować się do większości wymagań stawianych nam przez klientów. Jeśli tylko istnieje możliwość wprowadzenia zaproponowanych zmian, z przyjemnością podejmiemy się ich zrealizowania. Wystarczy poinformować nas o oczekiwanej specyfikacji przed złożeniem zamówienia.

Szybko realizowane zamówienia na kapturki do słupków ogrodzeniowych i pozostałe produkty

Na zamówione u nas produkty nie trzeba długo czekać – wysyłamy je najszybciej, jak tylko się da. Daje to naszym klientom pewność, że otrzymają je w dogodnym dla siebie terminie. Dotyczy to również zleceń niestandardowych. Oprócz tego kapturki do słupków ogrodzeniowych, zaślepki czy maskownice śrub wyróżniają się naprawdę konkurencyjnymi cenami. Mogą one ulec dalszemu obniżeniu w trakcie trwania promocji, ale dla stałych odbiorców naszych akcesoriów przygotowaliśmy specjalny rabat, sięgający nawet kilkudziesięciu procent.
Zainteresowanych naszą ofertą na zaślepki do słupków ogrodzeniowych czy jakichkolwiek innych produktów z asortymentu zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Odpowiemy na wszystkie pojawiające się pytania oraz doradzimy najkorzystniejszy wybór.