Akcesoria do ogrodzeń przenośnych

Akcesoria do ogrodzeń przenośnych

Tymczasowe ogrodzenia przenośne powinny być nie tylko trwałe i solidne, ale przede wszystkim – łatwe w montażu i demontażu, co w dużej mierze zależy od jakości elementów mocujących i łączących.

Oferujemy obejmy do ogrodzeń przenośnych odporne na ciężkie warunki eksploatacji (tereny budowlane i przemysłowe). Parametry oraz kształty obejm zostały precyzyjnie obliczone i dostosowane do wiodących systemów ogrodzeń przestawnych. Obejmy oraz wszystkie akcesoria z innych kategorii dostępne są w wersji ocynkowanej galwanicznie i ogniowo.

Obejmy do ogrodzeń przenośnych umożliwiają szybkie i łatwe łączenie tymczasowych przęseł ażurowych oraz pełnych. W razie potrzeby możemy dodatkowo dostosować je do indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

Wszystkie produkty zostały stworzone z surowców spełniających najwyższe wymagania pod względem jakości i przeszły wymagające testy mechaniczne, również w komorze solnej.

Szczególnie zadbaliśmy o precyzję wykonania poszczególnych elementów, co ma olbrzymi wpływ na dokładność i solidność wykonanych połączeń.pobierz katalog szczegółowypobierz cały katalog

Akcesoria z tej kategorii stworzyliśmy, aby umożliwić łatwy i szybki montaż oraz demontaż ogrodzeń przenośnych stosowanych w celu zabezpieczenia: placów budowy, terenów przemysłowych czy imprez masowych.

W ofercie znajdują się m.in:
  • obejmy do ogrodzeń przestawnych, przenośnych, mobilnych, budowlanych, KOP,
  • klamry do ogrodzeń przenośnych 55 x 3,00 M12,
  • przetłoczone klamry do ogrodzeń przenośnych 54 x 2,00 M12.

Skontaktuj się z nami.
telefon

Potrzebujesz większej ilości elementów lub akcesoriów nietypowych?
Postaramy się zaproponować takie rozwiązania, które spełnią Twoje indywidualne wymagania.


Nowoczesne ogrodzenia przenośne gwarancją wytrzymałości

Pomimo swojej lekkości i możliwości błyskawicznego montażu, ogrodzenia typu przenośnego wciąż powinny spełniać swoją podstawową funkcję ochronną. Mocne połączenia są jedyną gwarancją ich stabilności oraz trwałości. Skorzystanie z naszej oferty akcesoriów do tego typu ogrodzeń zapewnia odpowiedni sposób mocowania, przez co eliminuje się ryzyko ich uszkodzenia.

Do produkcji używamy wysokogatunkowych materiałów. Nie poprzestajemy jednak na samym surowcu. Ogrodzenia przenośne lekkie otrzymują akcesoria zabezpieczone dodatkowo specjalnymi powłokami. Zaliczają się do nich ocynk galwaniczny i ocynk ogniowy. Dzięki czemu zyskują ponadprzeciętne właściwości: znakomitą ochronę przed rdzewieniem, odporność na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne, a także znacznie lepszy wygląd w porównaniu do nieocynkowanych materiałów. W efekcie ogrodzenia stają się niemal nie do naruszenia, nie tracąc przy tym nic ze swojej lekkości. Jest to bardzo przydatne zwłaszcza w sytuacjach wymagających częstego montażu i demontażu.


Tanie ogrodzenia przenośne lekkie na zamówienie

Nasz katalog posiada obejmy i klamry o standardowych wymiarach, których najczęściej poszukują klienci. Czasem jednak nie są one w stanie spełnić indywidualnych wymagań. W takich przypadkach można zwrócić się do nas z zapytaniem, czy ogrodzenia przenośne mogą zostać doposażone w nietypowe pod kątem wymiarów lub kształtów akcesoria. W miarę możliwości podejmiemy się takiego zadania – dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, w którym produkowany jest cały dostępny osprzęt. Zlecenia na niestandardowe akcesoria wyceniamy indywidualnie.
Przygotowaliśmy też ofertę dla stałych klientów. Posiadają oni spore rabaty, dochodzą nawet do kilkudziesięciu procent na cały asortyment.
Serdecznie zachęcamy do składania zamówień na akcesoria do ogrodzeń przenośnych. Na wszystkie pytania z przyjemnością odpowiemy telefonicznie lub mailowo. Podczas kontaktu służymy też fachowym doradztwem.