akcesoria przenośne

Akcesoria do ogrodzeń przenośnych

Tymczasowe ogrodzenia przenośne powinny być nie tylko trwałe i solidne, ale przede wszystkim – łatwe w montażu i demontażu, co w dużej mierze zależy od jakości elementów mocujących i łączących.

Oferujemy obejmy do ogrodzeń przenośnych odporne na ciężkie warunki eksploatacji (tereny budowlane i przemysłowe). Parametry oraz kształty obejm zostały precyzyjnie obliczone i dostosowane do wiodących systemów ogrodzeń przestawnych. Obejmy oraz wszystkie akcesoria z innych kategorii dostępne są w wersji ocynkowanej galwanicznie i ogniowo.

Obejmy do ogrodzeń przenośnych umożliwiają szybkie i łatwe łączenie tymczasowych przęseł ażurowych oraz pełnych. W razie potrzeby możemy dodatkowo dostosować je do indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

Wszystkie produkty zostały stworzone z surowców spełniających najwyższe wymagania pod względem jakości i przeszły wymagające testy mechaniczne, również w komorze solnej.

Szczególnie zadbaliśmy o precyzję wykonania poszczególnych elementów, co ma olbrzymi wpływ na dokładność i solidność wykonanych połączeń.pobierz katalog szczegółowypobierz cały katalog

Akcesoria z tej kategorii stworzyliśmy, aby umożliwić łatwy i szybki montaż oraz demontaż ogrodzeń przenośnych stosowanych w celu zabezpieczenia: placów budowy, terenów przemysłowych czy imprez masowych.

W ofercie znajdują się m.in:
  • obejmy do ogrodzeń przestawnych, przenośnych, mobilnych, budowlanych, KOP,
  • klamry do ogrodzeń przenośnych 55 x 3,00 M12,
  • przetłoczone klamry do ogrodzeń przenośnych 54 x 2,00 M12.

Skontaktuj się z nami.
telefon

Potrzebujesz większej ilości elementów lub akcesoriów nietypowych?
Postaramy się zaproponować takie rozwiązania, które spełnią Twoje indywidualne wymagania.