Akcesoria dla przęseł kutych i sztachetowych

Oferujemy szeroki wybór produktów dedykowanych systemom ogrodzeń kutych i spawanych, a także praktyczny element montażowy – wspornik metalowy desek do podmurówek betonowych. Został on wykonany według naszego innowacyjnego pomysłu autorskiego.

W tej kategorii znajdują się systemy montażu przykręcane do słupów lub skręcane ze słupami metalowymi, a także akcesoria służące do łączenia przęseł kutych ze ścianami i słupami klinkierowymi. Duży wybór rozmiarów dostosowanych do średnic słupów oraz wiele możliwości ich konfiguracji sprawia, że oferowane elementy pasują do wielu typów ogrodzeń, zarówno klasycznych jak i nowoczesnych. Na szczególną uwagę zasługuje metalowy wspornik desek do podmurówek betonowych w rozmiarach dostosowanych do grubości i wysokości desek. W procesie jego produkcji wyeliminowana została technika spawania, dzięki czemu każdy element jest estetyczny, identyczny, pasowny i odporny na czynniki atmosferyczne. Zastosowanie wytłoczeń na bocznych ściankach wspornika efektywnie likwiduje luzy, dlatego możliwe jest dopasowanie ogrodzenia do desek betonowych o różnej tolerancji.

Wszystkie akcesoria zostały wykonane z surowców spełniających najwyższe wymagania pod względem jakości i przeszły wymagające testy mechaniczne, również w komorze solnej. Ponadto ze szczególną precyzją dopracowaliśmy rozmiary poszczególnych typów elementów, co ma olbrzymi wpływ na dokładność i solidność wykonanych połączeń. Zapewniamy także pełną gamę kolorów według palety RAL.
pobierz katalog szczegółowypobierz cały katalog


Akcesoria z tej kategorii stworzyliśmy, aby umożliwić łatwy montaż przęseł kutych (spawanych i sztachetowych) i mocowanie płyt betonowych do słupów ogrodzeniowych (kwadratowych i prostokątnych). Znajdują one zastosowanie przy ogrodzeniach: w obiektach użyteczności publicznej, wojskowych, przemysłowych, sportowych, elektrowniach, rafineriach, stacjach energetycznych, centrach logistycznych czy na lotniskach i kolei. Idealnie nadają się również do ogrodzeń na osiedlach domów wielorodzinnych i posesjach prywatnych czy wytyczających granice państw.

W ofercie znajdują się m.in.:
  • łącznik typ T przęseł ogrodzeniowych,
  • łącznik płyty 40 x 200 cm; Ump 40 x 200 cm,
  • wspornik płyty betonowej,
  • klamra montażowa do przęseł ogrodzeniowych;
  • obejmy do ogrodzeń kutych, w tym obejma 50 x 50 cm,
  • ceownik metalowy do podmurówki i deski betonowej.
  • łącznik hakowy w osi M8 Security.

Skontaktuj się z nami.
telefon

Potrzebujesz większej ilości elementów lub akcesoriów nietypowych?
Postaramy się zaproponować takie rozwiązania, które spełnią Twoje indywidualne wymagania.