Akcesoria do montażu drutu kolczastego i concertiny, grzebień stalowy

Elementy przeznaczone do montażu drutu kolczastego, ostrzowego i zasieków typu concertina oferujemy w różnych rozmiarach i typach. Znajduje się wśród nich spora grupa akcesoriów wykonanych według naszych autorskich rozwiązań, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane do łączenia drutu kolczastego i ostrzowego z różnymi rodzajami słupów: stalowych, betonowych, murów, ścian, itp. W razie potrzeby możemy dodatkowo dostosować je do indywidualnych wymagań naszych klientów. Proponowane elementy zapewniają łatwy montaż: drutów kolczastych ocynkowanych lub powlekanych, spiralnych drutów ostrzowych, drutów ostrzowych przestrzennych i płaskich, siatek z drutów ostrzowych oraz concertiny.

Wszystkie akcesoria zostały stworzone z surowców spełniających najwyższe wymagania pod względem jakości i przeszły wymagające testy mechaniczne, również w komorze solnej. Szczególnie zadbaliśmy o precyzję wykonania elementów, m.in. laserowo wypalanych grzebieni stalowych, co ma olbrzymi wpływ na dokładność i solidność wykonanych połączeń.

W ofercie znajdują się m.in.:
  • pojedyncze wzmocnione wysięgniki ukośne do drutu kolczastego,
  • podwójne wzmocnione wysięgniki ukośne do concertiny,
  • grzebienie stalowe (do przyspawania i przykręcania),
  • wyroby z drutu ostrzowego i kolczastego, concertina,
  • zasieki płaskie i spiralne.pobierz katalog szczegółowypobierz cały katalog

Wszystkie akcesoria zostały stworzone z surowców spełniających najwyższe wymagania pod względem jakości i przeszły wymagające testy mechaniczne, również w komorze solnej. Szczególnie zadbaliśmy o precyzję wykonania elementów, m.in. laserowo wypalanych grzebieni stalowych, co ma olbrzymi wpływ na dokładność i solidność wykonanych połączeń. Akcesoria z tej kategorii stworzyliśmy, aby umożliwić łatwy, szybki i trwały montaż drutów kolczastych, ostrzowych i zasieków typu concertina, stosowanych m.in.: w obiektach użyteczności publicznej, wojskowych, przemysłowych, elektrowniach, rafineriach, stacjach energetycznych, centrach logistycznych, zakładach karnych czy na lotniskach i kolei. Idealnie nadają się również do montażu ogrodzeń na posesjach prywatnych czy wytyczających granice państw.


Skontaktuj się z nami.
telefon

Potrzebujesz większej ilości elementów lub akcesoriów nietypowych?
Postaramy się zaproponować takie rozwiązania, które spełnią Twoje indywidualne wymagania.