Ogrodzenia gabionowe - akcesoria do gabionów, pergoli i elementy z drutu

Ogrodzenia gabionowe to bardzo masywne i ciężkie konstrukcje, które wymagają sprawdzonych i bezkompromisowych rozwiązań. W odpowiedzi na takie wymagania powstały akcesoria, które wyróżniają się wyjątkową solidnością i trwałością. W razie potrzeby możemy dodatkowo dostosować je do indywidualnych oczekiwań naszych klientów. Proponowane elementy umożliwiają łatwe zespalanie ze sobą krat zgrzewanych, paneli ogrodzeniowych (ocynkowanych, ocynkowanych ogniowo, lakierowanych proszkowo 2D, 3D, U-mata) oraz tworzenie koszy gabionowych.

Wszystkie akcesoria zostały stworzone z surowców spełniających najwyższe wymagania pod względem jakości i przeszły wymagające testy mechaniczne, również w komorze solnej. Szczególnie zadbaliśmy o precyzję wykonania poszczególnych elementów, co ma olbrzymi wpływ na dokładność i solidność wykonanych połączeń.


W ofercie znajdują się m.in.:
  • spirale i mocowania do gabionów,
  • łączniki z drutu i kleszcze,
  • mocowania gabionów M6 i M8,
  • narożne mocowania gabionów M8,
  • spinki do gabionów.


Ogrodzenia gabionowe


pobierz katalog szczegółowy
Ogrodzenia gabionowe


pobierz cały katalog

Akcesoria z tej kategorii stworzyliśmy, aby umożliwić łatwy, szybki i trwały montaż lub przebudowę różnego rodzaju ogrodzeń gabionowych stosowanych: w obiektach użyteczności publicznej, wojskowych, na osiedlach domów wielorodzinnych i posesjach prywatnych. Idealnie nadają się również do umacniania skarp.


Skontaktuj się z nami.
telefon

Potrzebujesz większej ilości elementów lub akcesoriów nietypowych?
Postaramy się zaproponować takie rozwiązania, które spełnią Twoje indywidualne wymagania.


Ogrodzenia gabionowe

Nowoczesne ogrodzenia gabionowe to konstrukcje dające poczucie bezpieczeństwa i pozwalają cieszyć się estetyką otoczenia. Ogromną zaletą ogrodzeń gabionowych jest ich trwałość, ze względu na wykorzystanie naturalnych surowców, odpornych na upływ czasu, szkodliwe działanie wilgoci oraz czynników atmosferycznych. Do zabezpieczeń tego typu dostępne są specjalne akcesoria do gabionów, wyróżniające się wyjątkową wytrzymałością. Co więcej, gabiony nie wymagają używania specjalnych środków konserwujących, a także cyklicznych renowacji. Płoty gabionowe wypełnione kamieniami idealnie tłumią też dźwięki pochodzące z otoczenia. Dzięki temu wewnątrz posesji panuje przyjemna cisza i spokój, z dala od zgiełku ulicy.

Warto dodać, że jeśli zastanawiacie się Państwo nad produktem takim jak ogrodzenia gabionowe cena będzie zależała od kilku elementów – przede wszystkim rodzaju konstrukcji głównej (jej wysokości i grubości prętów) oraz typu wypełnienia. Chociaż montaż gabionów jest szybki i prosty, to dobrze powierzyć go sprawdzonej firmie. Wtedy klient ma pewność rzetelnie wykonanej pracy przy wykorzystaniu sprawdzonych akcesoriów do gabionów, dzięki czemu może cieszyć się funkcjonalnością płotu przez wiele lat.


Uniwersalne ogrodzenia gabionowe

Na gabiony decydują się głównie właściciele posesji prywatnych, ale ten typ zabezpieczeń można spotkać również wokół budynków administracji publicznej, przedsiębiorstw oraz obiektów przemysłowych. W gabiony inwestują osoby, które chcą zabezpieczyć niewielkie powierzchnie, a także ogromne tereny. Różnorodność modeli, wzorów, barw i akcesoriów do gabionów dostępnych na rynku sprawia, że nawet najbardziej wymagający klient znajdzie produkty dla siebie. Ogrodzenia gabionowe ze względu na nowoczesny wygląd pasują szczególnie do modernistycznych aranżacji otoczenia, ale znajdą zastosowanie również wokół bardziej tradycyjnych budynków.