Akcesoria do montażu i przedłużania słupa-przedłużanie słupa-montaż słupa-Mistal

Oferujemy akcesoria do montażu i przedłużania słupów ogrodzeniowych. Wiele naszych produktów zostało wykonanych w oparciu o autorskie rozwiązania.

Duży wybór rodzajów podstaw słupa umożliwia dostosowanie ich do wszystkich systemów montażu ogrodzeń panelowych oraz indywidualnych wymagań naszych klientów.

Akcesoria z tej kategorii zapewniają łatwy montaż słupów ogrodzeniowych (okrągłych, kwadratowych i prostokątnych) do betonowego podłoża. Umożliwiają również łączenie słupów oraz ich przedłużanie, a także podwyższanie już istniejących ogrodzeń. Ofertę uzupełniają zawiasy do bram i furtek oraz wózki do bram przesuwnych.

Wszystkie akcesoria zostały stworzone z surowców spełniających najwyższe wymagania pod względem jakości i przeszły wymagające testy mechaniczne, również w komorze solnej.

Ponadto ze szczególną precyzją dopracowaliśmy rozmiary poszczególnych typów elementów, co ma olbrzymi wpływ na dokładność i solidność wykonanych połączeń.
pobierz katalog szczegółowypobierz cały katalog

Akcesoria z tej kategorii stworzyliśmy, aby umożliwić łatwy, szybki i trwały montaż lub przebudowę różnego rodzaju ogrodzeń metalowych stosowanych: w obiektach użyteczności publicznej, wojskowych, przemysłowych, sportowych, elektrowniach, rafineriach, stacjach energetycznych, centrach logistycznych czy na lotniskach i kolei. Idealnie nadają się również do montażu ogrodzeń na osiedlach domów wielorodzinnych i posesjach prywatnych czy wytyczających granice państw.

W ofercie znajdują się m.in.:
  • podstawy proste i kątowe do słupów o wymiarach 40 x 60 cm, 60 x 40 cm, w tym podstawy regulowane i wbijane,
  • przedłużki proste i kątowe o profilu 55 x 35 cm wykorzystywane do słupów 40 x 60 cm,
  • wzmocnienie o profilu 55 x 35 cm do słupów 40 x 60 cm,
  • mocowanie słupa doczołowe,
  • stopa do słupa bramy,

Skontaktuj się z nami.
telefon

Potrzebujesz większej ilości elementów lub akcesoriów nietypowych?
Postaramy się zaproponować takie rozwiązania, które spełnią Twoje indywidualne wymagania.Zawiasy regulowane – dlaczego warto wybrać produkty dobrej jakości?

Zawiasy regulowane pozwalają w szybki i bezproblemowy sposób na otwarcie furtki lub bramy, bez konieczności użycia dużej siły. Ich funkcjonalność ma szczególne znaczenie w przypadku ogrodzeń postawionych na terenach podmokłych, z tendencją do odkształceń. Odpowiednio dobrany zawias regulowany sprawia, że z bramek mogą korzystać nawet małe dzieci lub seniorzy, czyli osoby o ograniczonych możliwościach ruchowych. Dodatkowo, właściwie zainstalowany zawias regulowany pozwala na szybsze oraz łatwiejsze dopasowanie furtki lub bramy do konstrukcji słupka ogrodzeniowego. Zawiasy regulowane dostępne w ofercie naszej firmy to ergonomiczne produkty najwyższej jakości, wykonane z dbałością o każdy detal. Dzięki czemu zapewniają estetyczny wygląd całej strukturze bramy lub furtki.

Wszystkie modele są trwałe, solidne, dlatego odporne na działanie wilgoci i szkodliwych czynników atmosferycznych. Zawiasy nie wymagają również częstych konserwacji. Warto dodać, że zawiasy regulowane najlepiej zakupić w sklepie, który specjalizuje się w produktach tego typu. Wtedy klient ma pewność nabycia wytrzymałych artykułów w konkurencyjnych cenach. Co więcej, doświadczeni pracownicy chętnie doradzą najlepsze rozwiązania do konkretnych typów bram i furtek, w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Wszystkie produkty oraz ich szczegółowa specyfikacja opisane są w katalogu dostępnym na stronie internetowej.

Na co zwrócić uwagę wybierając zawias regulowany do bramy i furtki?

Zawias regulowany do bramy lub furtki powinien być przede wszystkim odporny na działanie wilgoci, dlatego warto postawić na wyroby wykonane ze stali wysokiej jakości, z dodatkowym ocynkowaniem. Zawiasy regulowane do furtki i bramy muszą również być dopasowane do konstrukcji, którą mają pomagać otwierać lub zamykać – do jej rozmiaru oraz ciężkości. Oprócz tego zawiasy do bram i furtek odznaczają się również nowoczesnym wyglądem. Warto dodać, że instalacją zawiasów powinien zająć się profesjonalista, ponieważ ich prawidłowy montaż wymaga doświadczenia.