kapturki i zaślepki, książeczki, maskownice

Kapturki, zaślepki, książeczki, maskownice i taśmy ogrodzeniowe to drobne, ale niezwykle przydatne akcesoria, bez których ciężko byłoby stworzyć trwałe i estetyczne ogrodzenie. Szeroka oferta z tego zakresu umożliwia dobór odpowiedniego elementu do każdego rodzaju ogrodzenia siatkowego, panelowego, gabionowego, kutego czy przestawnego. W razie potrzeby możemy dostosować je do indywidualnych wymagań naszych klientów. Proponowane akcesoria umożliwiają maskowanie elementów montażowych słupów ogrodzeniowych i bramowych, furtek, bram, przęseł ogrodzeniowych, zapewniają także łatwy montaż paneli ogrodzeniowych w komplecie z obejmami.

Wszystkie elementy zostały stworzone z surowców spełniających najwyższe wymagania pod względem jakości, są odporne na promieniowanie UV i przeszły wymagające testy mechaniczne. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką estetykę efektu końcowego.

W ofercie znajdują się m.in.:
  • zaślepki kwadratowe, prostokątne i okrągłe,
  • kapturki kwadratowe i okrągłe,
  • maskownice śrub,
  • listwy transportowe słupków,
  • książeczki,
  • taśmy ogrodzeniowe,
  • profile zaczepu taśmy ogrodzeniowej.pobierz katalog szczegółowypobierz cały katalog

Akcesoria z tej kategorii stworzyliśmy, aby umożliwić łatwy montaż paneli ogrodzeniowych i estetyczne wykończenie różnego rodzaju ogrodzeń stosowanych: w obiektach użyteczności publicznej, wojskowych, przemysłowych, sportowych, elektrowniach, rafineriach, stacjach energetycznych, centrach logistycznych czy na lotniskach i kolei. Idealnie nadają się również do ogrodzeń na osiedlach domów wielorodzinnych i posesjach prywatnych czy wytyczających granice państw.

Skontaktuj się z nami.
telefon

Potrzebujesz większej ilości elementów lub akcesoriów nietypowych?
Postaramy się zaproponować takie rozwiązania, które spełnią Twoje indywidualne wymagania.