akcesoria do gabionów i pergoli, elementy z drutu

Ogrodzenia gabionowe to bardzo masywne i ciężkie konstrukcje, które wymagają sprawdzonych i bezkompromisowych rozwiązań. W odpowiedzi na takie wymagania powstały akcesoria, które wyróżniają się wyjątkową solidnością i trwałością. W razie potrzeby możemy dodatkowo dostosować je do indywidualnych oczekiwań naszych klientów. Proponowane elementy umożliwiają łatwe zespalanie ze sobą krat zgrzewanych, paneli ogrodzeniowych (ocynkowanych, ocynkowanych ogniowo, lakierowanych proszkowo 2D, 3D, U-mata) oraz tworzenie koszy gabionowych.

Wszystkie akcesoria zostały stworzone z surowców spełniających najwyższe wymagania pod względem jakości i przeszły wymagające testy mechaniczne, również w komorze solnej. Szczególnie zadbaliśmy o precyzję wykonania poszczególnych elementów, co ma olbrzymi wpływ na dokładność i solidność wykonanych połączeń.


W ofercie znajdują się m.in.:
  • spirale i mocowania do gabionów,
  • łączniki z drutu i kleszcze,
  • mocowania gabionów M6 i M8,
  • narożne mocowania gabionów M8,
  • spinki do gabionów.

pobierz katalog szczegółowypobierz cały katalog

Akcesoria z tej kategorii stworzyliśmy, aby umożliwić łatwy, szybki i trwały montaż lub przebudowę różnego rodzaju ogrodzeń gabionowych stosowanych: w obiektach użyteczności publicznej, wojskowych, na osiedlach domów wielorodzinnych i posesjach prywatnych. Idealnie nadają się również do umacniania skarp.


Skontaktuj się z nami.
telefon

Potrzebujesz większej ilości elementów lub akcesoriów nietypowych?
Postaramy się zaproponować takie rozwiązania, które spełnią Twoje indywidualne wymagania.