słupy zintegrowane

Słupy zintegrowane z wysięgnikiem

 • Słup z wysięgnikiem z obejmą doczołową
 • Słup z wysięgnikiem z przelotką z bolcem
 • Słup z wysięgnikiem z przelotką blaszkową
 • Słup z wysięgnikiem z obejmami panelowymi


Oferujemy szeroki wybór akcesoriów do montażu ogrodzeń z plecionych siatek ślimakowych, zgrzewanych, heksagonalnych, leśnych czy ozdobnych(ocynkowanych, ocynkowanych ogniowo, lakierowanych proszkowo). Umożliwiają one m.in. mocowanie siatki do słupów ogrodzeniowych (okrągłych, kwadratowych, prostokątnych), w tym o najpopularniejszych średnicach: fi 38, 42, 48, 60. Wiele z proponowanych akcesoriów powstało w oparciu o nasze autorskie pomysły, w odpowiedzi na indywidualne oczekiwania klientów.

Wszystkie produkty zostały stworzone z surowców spełniających najwyższe wymagania pod względem jakości i przeszły wymagające testy mechaniczne, również w komorze solnej.

Szczególnie zadbaliśmy o precyzję wykonania poszczególnych elementów, co ma olbrzymi wpływ na dokładność i solidność wykonanych połączeń.

akcesoria do siatki ogrodzeniowej


pobierz katalog szczegółowy
akcesoria do siatki ogrodzeniowej


pobierz cały katalog

Akcesoria z tej kategorii stworzyliśmy, aby umożliwić łatwy i szybki montaż ogrodzeń siatkowych stosowanych: w gospodarstwach rolnych, obiektach użyteczności publicznej, wojskowych, przemysłowych, sportowych, elektrowniach, rafineriach, stacjach energetycznych, centrach logistycznych czy na lotniskach i kolei. Idealnie nadają się również do montażu ogrodzeń na osiedlach domów wielorodzinnych i posesjach prywatnych czy wytyczających granice państw.

W ofercie znajdują się m.in.:
 • przelotki do siatki, w tym przelotki z bolcem, przelotki z wkrętem, przelotki blaszkowe,
 • śruby mocujące,
 • nierdzewne opaski metalowe do siatki,
 • napinacz drutu l-100,
 • napinacz do siatki leśnej,
 • pręty sprężające,
 • drut naciągowy i wiązałkowy,
 • uchwyty pomocnicze słupka i podpory.

Skontaktuj się z nami.
telefon

Potrzebujesz większej ilości elementów lub akcesoriów nietypowych?
Postaramy się zaproponować takie rozwiązania, które spełnią Twoje indywidualne wymagania.


Niezbędne akcesoria do siatki ogrodzeniowej

Samodzielne postawienie siatki ogrodzeniowej jest bardzo proste – ale tylko pod warunkiem, że posiadamy odpowiednie akcesoria do montażu siatki ogrodzeniowej. Jeśli produkty są tworzone z wysokiej jakości materiałów i zaprojektowano je z myślą o użytkowniku, to znacznie upraszczają cały proces instalacji. Dostępne w naszym asortymencie akcesoria montażowe do siatki ogrodzeniowej spełniają te wymagania. Dzięki nim prace przebiegają całkowicie bezproblemowo, a efekt utrzymuje się przez bardzo długi czas. Akcesoria do siatek ogrodzeniowych wykazują się dużą tolerancją na niekorzystne czynniki atmosferyczne, a także uszkodzenia mechaniczne. Jest to związane z faktem, że elementy wykonano wyłącznie z najlepszych surowców.


Opaski i przelotki do siatki – szeroki wybór

Posiadamy kilkadziesiąt produktów w naszej ofercie, różniących się między sobą wymiarami oraz sposobem wykonania. Przelotki do siatki, opaski, napinacze, a także wiele innych elementów wyróżnia się świetnymi parametrami, dostosowanymi do najczęstszych oczekiwań klientów. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby zamówić u nas akcesoria do siatki ogrodzeniowej o niestandardowych wymiarach. Z przyjemnością podejmiemy się takiego zadania w miarę możliwości. Jesteśmy producentem znacznej części dostępnych na naszej stronie produktów i dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym, w którym realizujemy nietypowe zlecenia.


Zamów opaski do siatki w wyjątkowej cenie

Jednym z plusów ogrodzeń siatkowych jest ich niski koszt. Zależy nam, aby podtrzymać tę zaletę, dlatego akcesoria do ogrodzenia z siatki dostępne są w atrakcyjnie niskich cenach. Na dodatek oferujemy wysokie (do kilkudziesięciu procent) rabaty dla stałych klientów! Jeśli potrzebujesz profesjonalnie wykonanych akcesoriów do siatki ogrodzeniowej, to koniecznie skontaktuj się z nami w tej sprawie telefonicznie lub mailowo. Na pewno znajdą tu Państwo wszystko, czego potrzebują. Odpowiemy też na każde inne pytanie dotyczące opaski do siatki oraz pozostałych produktów z naszego asortymentu.