Akcesoria aluminiowe, plastikowe i stalowe

Zapewniamy duży wybór elementów aluminiowych, plastikowych i stalowych, które w razie potrzeby możemy dostosować do indywidualnych rozwiązań oraz wymagań naszych klientów. Proponowane akcesoria z tej kategorii zapewniają łatwy montaż: podpór słupów, stężeń górnych ogrodzeń obiektów sportowych, a także drutów kolczastych i ostrzowych, czyli zasieków typu concertina.


Wszystkie akcesoria zostały wykonane z surowców spełniających najwyższe wymagania pod względem jakości i przeszły wymagające testy mechaniczne. Ponadto ze szczególną precyzją dopracowaliśmy rozmiary poszczególnych typów elementów, co ma olbrzymi wpływ na dokładność i solidność wykonanych połączeń.


Akcesoria aluminiowe, plastikowe i stalowe zostały stworzone, aby umożliwić łatwy, szybki i trwały montaż różnego rodzaju ogrodzeń metalowych, stosowanych m.in.: w obiektach użyteczności publicznej, wojskowych, przemysłowych, sportowych, elektrowniach, rafineriach, stacjach energetycznych, centrach logistycznych czy na lotniskach i kolei. Idealnie nadają się również do montażu ogrodzeń na osiedlach domów wielorodzinnych i posesjach prywatnych czy wytyczających granice państw.pobierz katalog szczegółowypobierz cały katalog
W ofercie znajdują się m.in.:
  • aluminiowe i plastikowe nakładki do mocowania podpór,
  • śruby hakowe do podpór,
  • aluminiowe złączki i głowice drążka górnego,
  • aluminiowe wysięgniki do prowadzenia drutu kolczastego.

Skontaktuj się z nami.
telefon

Potrzebujesz większej ilości elementów lub akcesoriów nietypowych?
Postaramy się zaproponować takie rozwiązania, które spełnią Twoje indywidualne wymagania.